21. aukció
Gráber Margit (1896-1993) Műteremben
242

Gráber Margit (1896-1993)

Műteremben

Olaj, farost, 85x55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gráber
Kikiáltási ár: 380 000 Ft