46. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Műteremben
41

Műteremben

Olaj, vászon papírlemezen, 34,5x21,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 41. árverés, 195. tétel
•Mű-Terem Galéria 16. árverés, 102. tétel

28

Lövészárok

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
58

Trén I-II.

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
85

Trén

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
106

Tátrai részlet

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft