50. Jubileumi Aukció
Thorma János (1870-1937) Műteremben
89

Thorma János (1870-1937)

Műteremben

Olaj, vászon, 79,5x68 cm
Jelezve balra lent: Thorma János
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 215.
‣ In.: Kovács Zita – Büki Barbara: Thorma János. Thorma János Múzeum, Halasi Múzeum Alapítvány, 2015. 278 oldal

REPRODUKÁLVA:
‣ Magyar Művészet, 1928. 304. oldal
‣ Kovács Zita – Büki Barbara: Thorma János. T