38. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Műteremrészlet
139

Czóbel Béla (1883-1976)

Műteremrészlet

Olaj, vászon, 92x73 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 800 000 - 3 600 000 Ft