22. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Műteremrészlet
193

Bruck Lajos (1846-1910)

Műteremrészlet

Olaj, fa, 17x26 cm
Jelezve jobbra lent: Bruck L
Kikiáltási ár: 180 000 Ft

BÁV 46. aukció, 33. tétel