28. aukció
Tornyai János (1869-1936) Műteremsarok, 1920 körül
105

Tornyai János (1869-1936)

Műteremsarok, 1920 körül

Olaj, vászon, 120,5x106,5 cm
Jelezve balra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft