44. aukció
Csók István (1865-1961) Műteremsarok
118

Csók István (1865-1961)

Műteremsarok

Olaj, vászon, 76,5x126 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.P. 1919
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft