30. aukció
Aba-Novák Vilmos csendélet
103

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Műtermi csendélet, 1927 körül

Olaj, vászon, 90x63,5
Jelezve jobbra lent: Aba Novák
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft