Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Bornemisza Géza (1884-1966) Műtermi csendélet szoborral, 1910
106

Bornemisza Géza (1884-1966)

Műtermi csendélet szoborral, 1910

Olaj, vászon, 65x70 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza 1910