45. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Műtermi csendélet
49

Nagy Oszkár (1883-1965)

Műtermi csendélet

Olaj, vászon, 29x69 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 700 000 Ft