19. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Műtermi önarckép
132

Jándi Dávid (1893-1944)

Műtermi önarckép

Olaj, vászon, 71x75 cm
Jelezve balra lent: Jándi
Kikiáltási ár: 550 000 Ft