1. Grafikai aukció (2021. április)
Gross Arnold (1929-2015) Művészek kertje, 1960-as évek
91

Gross Arnold (1929-2015)

Művészek kertje, 1960-as évek

Rézkarc, papír, 36 x 29 cm
Jelezve balra lent: Művészek kertje, Jelezve jobbra lent: Gross Arnold
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft

¦ Szölke László gyűjteményében

¦ Wehner Tibor: Szölke-gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 165. oldal

¦ Sinóros Szabó Katalin: Gross Arnold. Dunakönyv Kiadó, Budapest, 2019. 155. oldal