34. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Nagy csendélet, 1949
76

Frank Frigyes (1890-1976)

Nagy csendélet, 1949

Olaj, vászon, 106x83 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes, Jelezve hátoldalon: Sport kórháznak nagy étkező terembe Frank Frigyes 1949
Kikiáltási ár: 700 000 Ft