Egy ismeretlen Mednyánszky gyűjtemény
Mednyánszky László (1852-1919) Nagy-Eöri Konyhakert
11

Nagy-Eöri Konyhakert

Olaj, fa, 37,5 x 46,5cm
Jelezve balra lent: Mednyánszky