50. Jubileumi Aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Nagy Ignác juhász, 1898
68

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Nagy Ignác juhász, 1898

Olaj, karton, 38,5x33 cm
Jelezve jobbra fent: Rónai Jelezve hátoldalon: festette Rónai
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Hátoldalon feliratok:
‣ Nagy Ignácz juhász Somodor Község ‣ Don Juan Kertjében az ördög Czímű művét Gulácsy Lajos Művész Úrral becseréltük R. Rónai Ödön Bpest. 1911 Január 10-én ‣ 1898-ban festették Som Aszaló állomáson a