Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Réth Alfréd (1884-1966) Nagy kubista akt, 1912
38

Réth Alfréd (1884-1966)

Nagy kubista akt, 1912

Olaj, vászon, 96x126 cm
Jelezve jobbra lent: A. Reth