12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
El Kazovszkij kortárs
64

El Kazovszkij (1950-2008)

Nagy piros felhő (s), 2001

Litográfia, papír, 50 x 70 cm
Jelezve balra lent: Nagy piros felhő (s)
Jelezve középen lent: E.A. V/XVI.
Jelezve jobbra lent: El Kazovszkij 2001 Pirlinek
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft