66. aukció (2021 kortárs)
Ujházi Péter (1940-) Nagy Tűzijáték, 2005
100

Ujházi Péter (1940)

Nagy Tűzijáték, 2005

Olaj, vászon, 186 x 134 cm
Jelezve hátoldalon: Ujházi Peter Nagy Tűzijáték 134 x 186 o.v. Kerepesi
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft

¦ Ujházi Péter munkák I. 1966-2010, 549. tétel

¦ Megint képek és dobozok 2005. Várfok Galéria, XO Terem, Budapest