6. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Nagy virágcsendélet, 1947
10

Biai Föglein István (1905-1974)

Nagy virágcsendélet, 1947

Olaj, vászon, 82x61 cm
Jelezve jobbra lent: Étiene Biai Föglein 47
Kikiáltási ár: 260 000 Ft