75. tavaszi aukció
Boldizsár István, Nagybánya
137

Boldizsár István (1897-1984)

Nagybánya

Olaj, vászon, 64 x 84 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft