46. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Nagybánya, 1910-es évek
126

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Nagybánya, 1910-es évek

Olaj, vászon, 76,5x76,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft