72. Tavaszi aukció
P. Kováts Ferenc Nagybánya
132

P. Kováts Ferenc (1911-1983)

Nagybánya, 1937

Olaj, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve balra lent: P. Kovács Ferenc 937
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft