11. aukció
Mikola András (1884-1970) Nagybánya környéke, 1929
164

Mikola András (1884-1970)

Nagybánya környéke, 1929

Olaj, vászon, 65x95 cm
Jelezve jobbra lent: Mikola A.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft