68. Aukció
Patkó Károly Nagybánya tájkép
59

Patkó Károly (1895-1941)

Nagybánya látképe, 1924

Akvarell, papír, 28 x 37 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 1924.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft