47. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Nagybánya látképe, 1927
54

Ferenczy Valér (1885-1954)

Nagybánya látképe, 1927

Olaj, vászon, 73x100 cm
Jelezve jobbra lent: Ferenczy Valér 1927
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 000 000 Ft