1. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Nagybánya látképe, 1940 körül
12

Jándi Dávid (1893-1944)

Nagybánya látképe, 1940 körül

Olaj, vászon, 52x83 cm
Kikiáltási ár: 250 000 Ft

A képet Jurecskó László művészettörténész bírálta.

77

Jándi Dávid (1893-1944)

Jelmezbál

Kikiáltási ár: 120 000 Ft