67. Aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Nagybánya látképe, 1946
56

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybánya látképe, 1946

Olaj, vászon, 104 x 74 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1946
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft