75. tavaszi aukció
Mikola András, Nagybánya
179

Mikola András (1884-1970)

Nagybánya látképe a református templommal, 1940

Olaj, vászon, 55 x 75 cm
Jelezve jobbra lent: Mikola A
Jelezve hátoldalon: Mikola N.B. 940
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft