68. Aukció
Kádár Géza (1878-1952) Nagybánya nyáron, (Virágözön a kerti boglya árnyékában), 1928
174

Kádár Géza (1878-1952)

Nagybánya nyáron, (Virágözön a kerti boglya árnyékában), 1928

Olaj, vászon, 59 x 74,5 cm
Jelezve jobbra lent: NB. Kádár Géza 1928
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

– Vida György-Murádin Jenő: Kádár Géza. Séfer Kft, Nyíregyháza, 2005, XVI. kép