62. aukció
Fonó Lajos (1889-1951) Nagybánya (Tájkép), 1924
66

Fonó Lajos (1889-1951)

Nagybánya (Tájkép), 1924

Olaj, vászon, 39,5x51,5 cm
Jelezve balra lent: Fono 24
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft