71. Aukció
Kádár Géza (1878-1952) Nagybánya télen, 1910 körül
74

Kádár Géza (1878-1952)

Nagybánya télen, 1910 körül

Olaj, vászon, 60,5 x 76 cm
Jelezve balra lent: Kádár Géza
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

¦ Nagybányai Jubiláris Képkiállítás, 1912. augusztus 1-31. (kat.: 318. Proletár lakások, melyekben boldogság terem címmel)