Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Boromisza Tibor (1880-1960) Nagybánya télen, 1911
121

Boromisza Tibor (1880-1960)

Nagybánya télen, 1911

Olaj, vászon, 95,5x105,5 cm
Jelezve a hátoldalon: Boromisza Tibor Nb 1911