44. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Nagybánya télen, 1933
117

Kádár Géza (1878-1952)

Nagybánya télen, 1933

Olaj, vászon, 100x79,5 cm
Jelezve balra lent: NB Kádár Géza 1933
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 000 000 Ft