27. aukció
K. Csikós Antónia (1887-1987) Nagybánya télen, 1942
211

K. Csikós Antónia (1887-1987)

Nagybánya télen, 1942

Olaj, vászon, 70x60 cm
Jelezve jobbra lent: K. Csikós A. N.Bánya 1942
Kikiáltási ár: 650 000 Ft