15. aukció
Kmetty János (1889-1975) Nagybányai alkony
84

Kmetty János (1889-1975)

Nagybányai alkony

Olaj, vászon, 66,5x76 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft