27. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Nagybányai csendélet, 1923 körül
94

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Nagybányai csendélet, 1923 körül

Olaj, vászon, 77,5x57 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba, Jelezve középen lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft