69. Tavaszi Aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai erdő tisztással, 1934
115

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybányai erdő tisztással, 1934

Olaj, vászon, 89,5 x 105 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 934
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

  • egykor a Bozsán-gyűjteményben

  • Bozsán gyűjtemény. A könyvet szerkesztette és kiadja a Bozsán család, Pauker Nyomda Kft., Budapest, 2010, 22. oldal