44. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai erdő tisztással, 1934
18

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybányai erdő tisztással, 1934

Olaj, vászon, 89,5x105 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 934.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 3 500 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•Mű-Terem Galéria, 16. árverés, 60. tétel