Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Ziffer Sándor (1880-1962) Nagybányai főtér, 1908, Hátoldalon: Szobám Nagybányán, 1907
63

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai főtér, 1908, Hátoldalon: Szobám Nagybányán, 1907

Olaj, vászon, 56x69 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor 1908