39. aukció
Olejnik Janka (1887-1954) Nagybányai főtér
33

Olejnik Janka (1887-1954)

Nagybányai főtér

Olaj, vászon, 68x98 cm
Jelezve jobbra lent: Olejnik
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 400 000 Ft