32. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai házak
44

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybányai házak

Olaj, vászon, 45x55 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 550 000 Ft