4. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai házak fénysugárban úszva
129

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybányai házak fénysugárban úszva

Olaj, vászon, 60,5x70 cm
Jelezve balra lent:Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 600 000 Ft