69. Tavaszi Aukció
Kádár Géza (1878-1952) Nagybányai házak (Veresvíz), 1938
84

Kádár Géza (1878-1952)

Nagybányai házak (Veresvíz), 1938

Olaj, vászon, 66,5 x 79,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1938
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft