22. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Nagybányai házak
196

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Nagybányai házak

Olaj, vászon, 55x45 cm
Jelezve jobbra lent: töredékes szignó
Kikiáltási ár: 750 000 Ft