22. aukció
Kiss Károly (1883-1953) Nagybányai háztetők
27

Kiss Károly (1883-1953)

Nagybányai háztetők

Olaj, vászon, 80x60,5 cm
Jelezve balra lent: Kiss Károly
Kikiáltási ár: 360 000 Ft