11. aukció
K. Csikós Antónia (1887-1987) Nagybányai hegyek, 1941
162

K. Csikós Antónia (1887-1987)

Nagybányai hegyek, 1941

Olaj, vászon, 70x82 cm
Jelezve jobbra lent: K. Csikos A.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft