17. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Nagybányai kert, 1955
91

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai kert, 1955

Olaj, vászon, 59,5x75 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor 1955
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft