71. Aukció
Klein József (1896-1945) Nagybányai lankák
83

Klein József (1896-1945)

Nagybányai lankák

Olaj, vászon, 55,5 x 68 cm
Jelezve jobbra lent: Klein J.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft