60. aukció
Husovszky János (1883-1961) Nagybányai liget
75

Husovszky János (1883-1961)

Nagybányai liget

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve jobbra lent: Husovszky
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft