11. aukció
Jakab Zoltán (1883-1919) Nagybányai liget
42

Jakab Zoltán (1883-1919)

Nagybányai liget

Olaj, vászon, 50x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Jakab Z.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft